Üyelik ve İletişim

Üyelik ve İletişim

Ücretli kuponlara erişim sağlayabilmek için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına ( http://kupomaclarim.com/ucretli-kuponlarimiz/ )yatırım yaptıktan sonra dekont göndermenize gerek yoktur . Yatırım yaptım yazmanız yeterlidir . Sonra size üyelik oluşturuyoruz  .Size verdiğimiz üyelik bilgileriyle sitemizin alt kısmında bulunan üye girişi bölümünden giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlara 1 hafta ve vaya 1 ay boyunca paylaşılan bütün kuponlara erişim sağlayabiliyorsunuz .

Ücretli kuponların özelliği şu  daha çok güvendiğimiz maçları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimalle daha yüksek oluyor . Günde bülten yoğunluğuna 1 veya 2 kupon paylaşıyoruz  .Basketbol ve futbol bültende maçlar güzelse ikisinden de paylaşım yapmaya çalışıyoruz .

İletişim için :

Sitenin sağ alt kısmında bulunan sohbet bölümünden

veya

Facebook adresimizden

https://www.facebook.com/kupomaclarimcom/

veya

kupomaclarim@yandex.com

adresine mail atabilirsiniz.

123 Replies to “Üyelik ve İletişim”

 1. Slm ,ücretli kuponlar oran olarak yüksekmi yoksa ücretsiz ile aynı mı fark ediyorum ,bol kazançlar dilerim

  1. Hocam daha çok güvendiğimiz maçları ücretli kuponlar kısmında paylaşıyoruz, çok yüksek miktarda oynayanlar olduğu için banko kuponlar paylaşıyoruz 🙂

 2. Hocam haftalık ücret yatırdım. Bugünün maçları başlamadan üyelik alabilir miyim ?

  1. Hocam ücretli kuponların özelliği şu gün içinde güvendiğimiz maçları sıralıyoruz . En güvendiğimiz maçlardan oluşan kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor.

 3. abi instagram sayfanızı takibe aldım, hesabınız çok sade ve anlaşılır olmuş elinize sağlık🤗

  1. Merhaba hocam üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra sitenin sağ alt kısmında bulunan sohbet bölümünden veya facebook adresimizden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

  1. Hocam sitenin ücretsiz kuponlar ve ücretli kuponlar bölümlerinden kuponlarımıza bakabilirsiniz . Bugün için kuponlar paylaştık.

  1. Merhaba hocam tabi üye olabilirsiniz sizde. Hocam üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra sitenin sağ alt kısmında bulunan sohbet bölümünden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

 4. Merhaba sitenizi yeni ķéşfettim gunlu kupon paylasiminiz varmi ? Varsa hangi saatlerde vardir?
  Aktif oyuncuyum paylasimlarinizin tutma durumunda uyelikde yapabilirim

  1. Merhaba hocam hoş geldiniz aramıza . Evet hocam her gün kupon paylaşımı yapıyoruz gece 00.00 – 02.00 arası .Hocam maçları sürekli izleyip takip ediyoruz . Takımların son durumlarına göre tahminlerimizi paylaşıyoruz . Elimizden geldiğince kupon tutturmaya çalışıyoruz.

 5. Bu gün İçin yetişemedim, yarın 08.11 tarihi için ücretsiz kupon gelicek mi acaba, ücretli üyelik kısmı İçin denemek istiyorum

 6. Hocam üyelik almayı düşünüyorum yorumlar etkiledi beni 1 tane olumsuz yorum yok tebrik ediyorum. Fakat kuponlarınızın oranı düşük mü oluyor yüksek mi onu merak ettim. Teşekkürler

  1. Merhaba hocam ücretli kuponların özelliği şu gün içinde güvendiğimiz maçları sıralıyoruz . En güvendiğimiz maçlardan oluşan kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor.

  1. Hocam üyelik için ücretli iddaa kuponları bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra sitenin sağ altında bulunan sohbet bölümünden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

  1. Hocam ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sitenin sağ alt kısmında bulunan sohbet ekranından yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor

 7. Merhaba maçkolik forumunda duydum sitenizi . Sanırım doğru siteye geldim . Birisi her forumda kuponunuzu paylaştı . Kaydettim kuponu . Son maç kalınca . Son maçada kasa attım geldi barcelona maçına . Bugünku kuponunuza da 200 tl oynamayı düşünüyorum gelir mi sizce

  1. Hoş geldiniz hocam aramıza. Tebrikler hocam . Bugünde gelmesini bekliyoruz kuponun bütçenize göre ortalama bir miktar oynayabilirsiniz.

  1. Hocam sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor . Site üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz

 8. Ben ılk defa böyle bir oluşum içine girdim. size helal olsun. dünden beri takip ediyorum 2. gün de ücretsiz kuponunuz geldi. bugünde ücretli kuponlarınızdan 1 tanesi geldi tebrik ediyorum ve umarım hiçbir zaman ileşimimizi kopartmayız iyi kazançlar

  1. Tabi hocam olabilirsiniz sizde üye .Ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra buradan yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Size verdiğim üyelik bilgileriyle ücretli kuponlar bölümüne erişim sağlayabiliyorsunuz

 9. HOCAM MERHABA. SİZE ÜYE OLACAĞIM AMA ÜCRETLİ BÖLÜMDE PAYLAŞILAN KUPONLARIN ORANLARI ORTALAMA NEDİR.

  1. merhaba hocam ücretli kuponların özelliği şu . Daha çok güvendiğimiz kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor .

   1. Beni hatırladınız dimi. haftalığım 3 gün önce bitmişti . Benim bu aralar işlerim çıktı bakamadım iddaaya . Basketbol kuponu varsa aylığa geçmek istiyorum .Ödeme yapıyorum şimdi . Rasim Bayrak adım

     1. Evet rasim hocam hatırladım sizi . Tamamdır hocam facebook üzerinden mesaj atıyorum üyelik bilgilerinizi

  1. Hocam ücretli kuponların özelliği şu daha çok güvendiğimiz kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor .

    1. Tabi hocam üye olabilirsiniz sizde.Hocam üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra sitenin sağ alt kısmında bulunan chat bölümünden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

    1. Hocam ücretli kuponların özelliği şu gün içinde güvendiğimiz maçları sıralıyoruz . En güvendiğimiz maçlardan oluşan kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain Merkezi